Tento web používá soubory cookie, které mu pomáhají poskytovat, chránit a vylepšovat služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

           Tylova 3 
       301 00 Plzeň
Tel./fax: 377 327 488

AKCE TÝDNE

Naše cena 199 Kč

Zboží v akci


O NÁS
Kdo jsme a čím se zabýváme .....

Jsme firma s více než 20-ti letou tradicí na českém trhu, zabývající se maloobchodním prodejem sportovního vybavení.

V naší nabídce naleznete široký sortiment tvrdého sportovního zboží (hardwear), ale také sportovního a volnočasového oblečení. Na své si u nás přijdou milovníci nejrůznějších sportů – nabízíme potřeby pro sjezdové i běžecké lyžování, snowboarding, lední i pozemní hokej, hokejbal, fotbal, floorbal, tenis, zimní bruslení, in-line bruslení, míčové hry, fitness, vodní sporty, camping, atd. V našem sortimentu naleznete také sportovní náčiní, hry nebo vybavení pro letní dovolenou na pláži.

Benefitem pro naše zákazníky je servis sportovních potřeb v budově prodejny, který zajistí okamžitou montáž zakoupeného zboží (lyže + vázání, broušení bruslí...).

Díky dlouholeté tradici na trhu a zkušenému personálu se našim zákazníkům vždy dostane odborného, avšak srozumitelného poradenství.

 

Z naší historie ......

 

Prvopočátky vzniku firmy Dům Sportu se datují již od roku 1988, kdy v prostorách současné prodejny vznikl malý servis sportovních potřeb. Avšak samotný nápad založit Dům Sportu vznikl až o 3 roky později 1.9.1991. V té době čítal pracovní kolektiv 3 osoby, včetně zakladatele a majitele Libora Dvořáka. V tomto seskupení fungoval Dům Sportu 6 let, než si doba vyžádala rozšíření prodejní plochy. V roce 1997 tak proběhla rozsáhlá rekonstrukce, která prodejnu rozdělila na 2 podlaží, čímž vznikl prostor pro rozšíření sortimentu . Současnou podobu získal Dům sportu v roce 2007, kdy došlo ke spojení servisu a prodejny.

 

Kontaktujte nás ......

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky na tel. čísle:     377 327 488 či emailem na adrese dumsportu@sportplzen.cz, nebo nás navštivte v naší kamenné prodejně v Plzni, Tylova 3, kde Vám ochotně poradíme.